""
close

 

Konsulat Generalny RP w Barcelonie informuje, iż w dniu 9 listopada br. w Palma de Mallorca w godzinach 10-16 odbędzie się dyżur konsularny. 

 

Zakres spraw, które będzie można załatwić podczas dyżuru obejmuje jedynie sprawy paszportowe oraz poświadczenie własnoręczności podpisu.

 

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zabranie ze sobą w miarę możliwości aktów stanu cywilnego lub ich fotokopii, które mogą być konieczne przy składaniu wniosku paszportowego w razie stwierdzenia niezgodności danych osobowych.

 

Opłaty konsularne zgodne z aktualną Taryfą Opłat Konsularnych będą akceptowane jedynie w formie przelewu na konto bankowe Konsulatu Generalnego w Barcelonie. Wnioski nieopłacone do wskazanego terminu nie będą podlegały rozpatrzeniu. Szczegółowe informacje zostaną udostępnione zainteresowanym w trakcie dyżuru.

 

Dyżur odbędzie się w AC Hotel Ciutat de Palma przy Plaza Puente 3, C.P 07014 w Palma de Mallorca, w sali Forum na parterze. Osoby będą obsługiwane zgodnie z kolejnością przyjścia, do godziny zakończenia dyżuru.

© 2012 Ministerstwo Spraw Zagranicznych